Процесор : AMD Ryzen 5 3600
Матична плоча : ASUS PRIME B550M
Рам меморија : 16GB DDR4 2666 MHz HyperX Fury (2x8)

Хард Диск : SSD 512GB PCIE M.2 2280 NVME

Графичка картица : NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB 
Напојување : MS CORE 600W Bronze
Куќиште : MS METROPOLIS PRO

Гаранција : 24 Месеци

Конфигурација AZUR A2

SKU: 0003
ден51.990,00Price
  • Цената за испораката е 99ден. за вкупна нарачка до 2.800ден., над 2.800ден. испораката е бесплатна.    

    Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

    Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png