Процесор : Intel Core i9-11900 + Cooler Liquid Deepcool Gammaxx L240T
Матична плоча : MSI Z490 GAMING PLUS
Рам меморија : 16GB DDR4 3200 MHz HyperX Predator (2X8)

Хард Диск : 500GB M.2 Samsung NVMe 980    

Графичка картица : nVIDIA RTX 3060 12GB GDDR6 ASUS DUAL
Напојување : PSU 750W Corsair CX750F RGB Black 80 Plus® Bronze Fully Modular
Куќиште : Thermaltake Divider 300 TG ARGB

Гаранција : 24 Месеци

Конфигурација BERSERKER G1

SKU: 0006
ден125.990,00Price
  • Цената за испораката е 99ден. за вкупна нарачка до 9000ден., над 9000ден. испораката е бесплатна.    

    Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

    Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png