Компактибилност : Andriod, MAC, PC, PS4, Xbox One

Chatmix Да
Mute toggle Да
Volume control Да
Active noise cancellation Да

Микрофон Спецификација

Frequency response 50-10000 Hz
Sensitivity -39 dB
Detachable Yes

 

Drivers 50 mm
Frequency response 20-40000 Hz
Impedance 32 Ω
Sensitivity 98 db
Sound Stereo
Acoustic construction Closed
Form factor Over-ear
Headphone cushions Cloth
Backlight Yes
Colour Black&Gray

Должина на кабел : 1.5m,

ASUS Rog Delta Core

SKU: 0099
ден5.999,00Price
  • Цената за испораката е 99ден. за вкупна нарачка до 2.800ден., над 2.800ден. испораката е бесплатна.    

    Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

    Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png