Дијагонала 27
Формат на екран 16:9
Панел IPS
Макс. резолуција 1920x1080
Светлина [цд/м2] 400
Контраст 1000:1
Видлив агол (хор.) [°] 178
Видлив агол (вер.) [°] 178
Време на одзив [мс] 1
Приклучоци
 • DP
 • DVI
 • HDMI

Останати карактеристики

Звучници da
Зиден носач (не е вклучен) VESA 100 mm
ТКО Ravni
Боја Crna
Сталак
 • pivot
 • podesivo po visini
 • swivel
 • tilt
Дополнително 144 Hz, Adaptive Sync, Flicker Free, Ultra Low Blue Light, Super Narrow Bezel Design

ASUS VG279Q 27"

SKU: 1112912891
ден16.990,00Price
 • Цената за испораката е 120ден. за вкупна нарачка до 9000ден., над 9000ден. испораката е бесплатна.    

  Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

  Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png