Technical Spec
Model: DN500
Type: ATX 12V V2.31
Dimension: 150?140?86mm (W x L x H)
Output Capacity: 500W
Input Voltage: 230V
Input Current: 4A
Input Frequency Range: 47~63Hz
Fan Size: 120mm
PFC: Active PFC (>0.99)
Power Good Signal: 100-500ms
Hold Up Time: >16ms
Efficiency: 85% Under Typical Load
Protection: OVP/UVP/SCP/OPP
Operation Temperature: 0~40°C
Regulatory: CE/CB/EAC/CCC
MTBF: 100,000 Hours

Cables:
Mainboard (24Pin): 1
EPS ATX12V (4+4Pin): 1
PCI-E (6+2Pin): 2
SATA: 5
Peripheral (Big 4Pin): 3

Deepcool 500W DN500 (New Version)

SKU: 213112111
ден2.990,00Price
  • Цената за испораката е 99ден. за вкупна нарачка до 2.800ден., над 2.800ден. испораката е бесплатна.    

    Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

    Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png