Звук стерео
Фреквенција 20 Hz - 20 KHz
Димензија на слушалка 50 mm
Осетливост на слушалки 109 dB ± 3 dB
Импеданса 21 Ω
Тип на микрофон omnidirectional
Димензија на микрофон 4 x 1.5 mm
Осетливост на микрофон -42 dB ± 3 dB
Осветлување RGB
Конектори

1x3.5mm микрофон
1x3.5mm слушалка
1xUSB за осветлување

+ adapter za konektori:
2x3.5mm to 1x3,5mm

Должина на кабел 2.1m
Компатибилно PC, consoles (PS4, Xbox One)

Xtrike Me GH-509

SKU: 111122
ден849,00Price
  • Цената за испораката е 99ден. за вкупна нарачка до 9000ден., над 9000ден. испораката е бесплатна.    

    Доставната служба ја испорачува секоја пратка во рок од 1 до 3 работни дена на целата територија на Р. Македонија, до секоја адреса и населено место.   

    Пратките се доставуваат до влезот на станбениот објект од наведената адреса. Во недела и за празници доставната служба не испорачува.

pubg-circle-battlegrounds-photo-23.png
1024px-Approve_icon.svg.png
dbnu8a0-d06440d4-41f3-40c7-9003-15cd48e7
1024px-Approve_icon.svg.png
csgo-icon-2.png
1024px-Approve_icon.svg.png
call_of_duty_warzone___icon_by_blagoicon
1024px-Approve_icon.svg.png
ddw4dpz-d63ecf90-7c9e-40c0-a65f-6ab715b7
1024px-Approve_icon.svg.png
d4x6577-3e644de6-5dc9-4290-8089-eab61c93
1024px-Approve_icon.svg.png